Relaksujące opowieści dla dzieci

Blog książkowy – Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci

Książka pt. “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” Martyny Brody

Książka pt. “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” Martyny Brody

Książka pod tytułem “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” autorstwa Martyny Brody (https://www.taniaksiazka.pl/jestes-kims-wyjatkowym-relaksacje-dla-dzieci-martyna-broda-p-1357619.html) to jak sama nazwa wskazuje pozycja, która pomaga najmłodszym osiągnąć stan relaksu. Co sprawia, że jest warta uwagi? Przekonajmy się.

Co zawiera w sobie lektura zatytułowana “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci”?

Książka “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” to zbiór wspaniałych historii, które skutecznie wspomagają dziecko w wejściu w stan upragnionego relaksu. Pozycja ta zawiera także instrukcje, ułatwiające osobie czytającej wprowadzanie metod relaksacji oraz dowolne ich modyfikowanie. Nie można nie wspomnieć o pięknych, stonowanych i przyjaznych ilustracjach, wykonanych przez Karolinę Hylę które również wpływają na odzyskanie spokoju przez dziecko.Ogromnym plusem jest twarda oprawa, chroniąca książkę przed zniszczeniem. Całość sprawia, że lektura ta świetnie nadaje się na prezent.

Dla kogo przeznaczona jest książka “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci”?

Książka przeznaczona jest dla dzieci. Można ją czytać pociechom, które są w stanie wytrzymać przy takiej ilości tekstu. Pozycja dedykowana jest głównie dzieciom, które ciężko radzą sobie ze stresem, odczuwają lęki, mają problemy z nawiązaniem relacji w grupie rówieśników.

Jakie korzyści przynosi czytanie lektury pod tytułem “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci”?

Regularne korzystanie z metod zawartych w książce przynosi znakomite rezultaty. Dzieci są znacznie bardziej zrelaksowane i o wiele lepiej radzą sobie w sytuacjach stresowych, które wcześniej sprawiały im ogromne trudności. Relacje dziecka zarówno w grupie innych  dzieci jak i w domu ulegają poprawie, gdyż nie jest ono już tak nerwowe oraz lękliwe.Taka zmiana ma wspaniały wpływ na życie dziecka i całej jego rodziny.

Czym inspirowana jest książka?

Ta popularna pozycja czerpie z wielu skutecznych metod relaksacyjnych. Są to między innymi medytacje, afirmacje, praca z oddechem. Wykorzystane sposoby przynoszą szybkie oraz trwałe rezultaty. Mogą z nich korzystać nie tylko dzieci, ale również dorośli. Warto wiedzieć, że kiedy opiekun jest spokojny i zrelaksowany, dziecko też jest mniej nerwowe, Najlepiej więc zasiadać do lektury w stanie odprężenia, z tak zwaną “lekką głową”. aby uzyskać ten stan można skorzystać z metod zawartych w książce.

Kiedy czytać tę książkę?

Lektura “Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci” wskazana jest do czytania nie tylko w trudnych sytuacjach. Z powodzeniem można stosować ją na co dzień. Świetnie sprawdzi się jako wyciszenie przed snem.

 

Powrót do góry